Sou a: Inici / El Comú / Administració

Contacta'ns

Arxiu  

arxiu@ordino.ad

Biblioteca Comunal i bebeteca

878136

bibliotecacomunal@ordino.ad

Casa Pairal

878130

casapairal@ordino.ad

Centre Esportiu d'Ordino

878110

centreesportiu@ordino.ad

Centre de Natura de la Cortinada

849849

cinvo@ordino.ad

Dept. d'Agricultura i Medi ambient

878126

agrimediambient@ordino.ad

Departament de Cadastre i Gestió del Territori

878146

cadastre@ordino.ad 

Dept. de Comunicació i Sistemes d'Informació

878142

comunicacio@ordino.ad

Dept. de Cultura, Educació, Joventut i Benestar Social

878132

cultura@ordino.ad

Dept. d'Escola Bressol

878118

labaldufa@ordino.ad

Dept. d'Esports

878105

centreesportiu@ordino.ad

Dept. de Finances

878120

comptabilitat@ordino.ad

Dept. de Gestió i Desenvolupament Humà

878141

gdh@ordino.ad

Dept. de Secretaria General

878112

secretaria@ordino.ad

Dept. de Turisme

878153

turisme@ordino.ad

Dept. d'Urbanisme i Obres Públiques

878140

obres@ordino.ad

Edifici administratiu

878100

informacio@ordino.ad

Escola de Música de les Valls del Nord

847444

escolamusica@ordino.ad

Gabinet de Cònsols

878112

consols@ordino.ad

La Capsa, espais de creació de les Valls del Nord

847084

escolaart@ordino.ad

Ludoescola

878150

ludoescola@ordino.ad

Oficina de Turisme d'Ordino

878173

ot@ordino.ad

Punt d'Informació Juvenil

878170

puntjove@ordino.ad

Servei d'Aparcament

878138

manteniment@ordino.ad 

Servei d'Atenció Ciutadana i Circulació

163

circulacio@ordino.ad

Servei d'Atenció Domiciliària

878139

sad@ordino.ad

Serveis Públics, Manteniment i Higiene

878102

manteniment@ordino.ad

Servei de Tràmits

878100

tramits@ordino.ad

Avís legalMapa del lloc
La Placeta, 1 · AD300 Ordino · Principat d’Andorra
Tel. +(376) 878 100 · comunicacio@ordino.ad
Oficina de turisme · Tel. (+376) 878173 · ot@ordino.ad
© Comú d’Ordino